Doğa dostu yeşil sayfalar
NEDEN WEB?
WEB TASARIM SÜRECİ
WEB TASARIM SÖZLEŞMESİ
KURUMSAL TASARIM
LOGO TASARIM
KUTU - ÇANTA
KATALOG
DOSYA
BROŞÜR
AFİŞ
MAGNET
ANTETLİ
ETİKET
ANTETLİ
ZARF
KARTVİZİT
KLASÖR
BLOKNOT, KÜP BLOK
EL İLANI - FLYER
DAVETİYE - TEBRİK
SERTİFİKA
RESTAURANT SÜMEN - MENÜ
SÜREKLİ FORM
DERGİ - KİTAP
TAKVİM
TİŞÖRT BASKI
LAZER MARKALAMA
ACİL KAŞELER
PLAKET
ROZETLER - KOKARTLAR
BAYRAKLAR
İSİMLİK
DİJİTAL BASKI
REKLAM FOTOĞRAFÇILIĞI
MASAÜSTÜ BROŞÜRLÜKLER
CD KAYIT
CİLTLEME
DAMLA ETİKET
KİŞİYE ÖZEL HEDİYELİKLER
PVC ETİKETLER
PİRİNÇ HARFLER
REKLAM TASARIMI
WEB İNTERNET SİTESİ TASARIM VE YAPIM HİZMETLERİ
 NEDEN İNTERNET SİTESİ?

İNTERNETTE İŞYERİ AÇMAK; Potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlar. İnternetteki şubenizdir. Sanal ortamda açmış olduğunuz bir sergi salonu veya işyeri olarak çalışır.

KURUMSAL İMAJ; Firmanızın kurumsal kimliğini destekler. Yeni teknolojileri kullanabildiğinizi, gelişmiş bir firma olduğunuzu belgeler

SUNUM; Ürün ve hizmetlerinizin ziyaretçilerinize görüntülü sunumunu yapmanızı sağlar.

ONLİNE SATIŞ
;
Sipariş formu sistemiyle satış olanağı sunar. Müşterinin hiç yerinden kalkmadan, firma sahibinin de hiç bir çaba sarf etmeden satış yapmasını sağlar.

EKONOMİ;
Broşür gönderme, faks yollama yerine e-mail ile daha kolay ve ekonomik iletişim olanakları kazandırır.

GÜNCEL;
İstediğiniz değişiklikleri saati geçmeden değiştirebilme imkanı sunar.

İLETİŞİM;
Sizinle veya bir ürününüzle ilgili bilgi almak isteyenlerle siteniz üzerinden iletişim kurarak zamandan kazanmanızı sağlar

REKLAM;
Diğer reklam çeşitlerine göre size mal olabilecek en ucuz reklam aracıdır. Diğer reklam yöntemlerine bakıldığında en geniş kitleye hitap edebileceğiniz tek reklam aracıdır.

 ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

      İngilizcesi Search Engine Optimization (SEO) olan Arama Motoru Optimizasyonu internetteki müşteri potansiyeline maksimum düzeyde ulaşabilmenize olanak sağlar. Arama motorları devi olan Google™, Yahoo, ve Live Search gibi sitelerde yer etmek, hitap ettiğiniz sektör ile ilgili aramalarda ön sıralarda çıkmak için yapılmış bir çok SEO çalışması mevcuttur. Bizim size sunacağımız çözümler ile yaklaşık 1 hafta içerisinde web sayfanızın tüm ulaşılabilir adres uzantılarını arama motorlarına kayıt ederek sitenizin ulaşılabilirliğini arttırıyoruz. Aynı zamanda aranan muhtemel sonuçlarla size ulaşan ziyaretçileri  analiz edip hangi aramalarda sitenize ulaşıldı ise anahtar kelimelerinizi o aramalara göre değiştirip ulaşılabilirliğinizi yükseltiyoruz. Şüphesiz sıralamada ilk sırada çıkmak için PageRank (PR) değeri denen Google'ın vermiş olduğu özel bir sayfa değeri var. Eğer web siteniz özgün içerik barındırıyorsa ve yazılımsal hatalar mevcut değilse PR değerinizin hızlı bir artış göstereceği muhtemeldir. Tüm bu çalışmalarımız ile size profesyonel tasarımlar ile istediğiniz web sitelerini yapıyoruz.


 WEB SİTESİ NEDİR ?

     Web üzerindeki bir sayfa ve hizmet bütünü. Bir web sitesi, HTTP başta olmak üzere HTTPS ve gerçek zamanlı veri akışı (streaming media) hizmeti veriyor olabilir. Genellikle bir alan adı (Domain name) üzerinden hizmet verir.

Buna ek olarak, bir Web sitesi statik veya dinamik olabilir: statik bir Web sitesi, genelde aynı kalır oysa ki dinamik bir Web sitesi her kullanıcı için ya da her ziyarette özel olarak oluşturulur.

Dinamik bir Web sitesinde kullanılabilen dillerden bazıları şunlardır:

  • ASP.Net
  • ASP
  • PHP
  • JSP
  • CFM

     Ek olarak ASPX uzantılı ASP.NET sayfaları içeren siteler, günümüzde popülerlik yolunda ilerlemektedirler. Bu son teknoloji ürünü siteler, çeşitli API'leri kullanarak güvenilir kodlama ve gizlilik ilkesiyle başarılı olmaya adaydırlar. Web 2.0 olarak da nitelendirilen bu Web sitesi çeşitleri, kullanıcı ile sunucu etkileşimin üst düzeylere çıktığı teknoloji olarak Internet üzerinde yerini almıştır.

     Yollanan içeriğin dinamikliği için ise JavaScript, Flash veya her türlü gerçek zamanlı veri akışı kullanılabilir.

     2008 yılı başlarında Web 2.0 adlı bir kavram doğmuştur. Bu kavram yeni nesil web sitesini ifade eder.Hız veya kodlama olarak değişen birşey olmamakla beraber renk uyumu daha zarif geçişler, yuvarlak köşeler, kontrast renklerin bir arada bulunması ile oluşturulan kombinasyonlardan ibarettir.

 
ANA SAYFA - ANA SAYFAM YAP - FAVORİME EKLE - İLETİŞİM - HAKKIMIZDA - WEBMASTER BURADA
WEB TASARIM - MATBAA HİZMETLERİ - REKLAM TANITIM - KURUMSAL HİZMET - PROMOSYON
SoleaEnerji.com Coegrup.com'un mühendislik departmanıdır.