Doğa dostu yeşil sayfalar
NEDEN WEB?
WEB TASARIM SÜRECİ
WEB TASARIM SÖZLEŞMESİ
KURUMSAL TASARIM
LOGO TASARIM
KUTU - ÇANTA
KATALOG
DOSYA
BROŞÜR
AFİŞ
MAGNET
ANTETLİ
ETİKET
ANTETLİ
ZARF
KARTVİZİT
KLASÖR
BLOKNOT, KÜP BLOK
EL İLANI - FLYER
DAVETİYE - TEBRİK
SERTİFİKA
RESTAURANT SÜMEN - MENÜ
SÜREKLİ FORM
DERGİ - KİTAP
TAKVİM
TİŞÖRT BASKI
LAZER MARKALAMA
ACİL KAŞELER
PLAKET
ROZETLER - KOKARTLAR
BAYRAKLAR
İSİMLİK
DİJİTAL BASKI
REKLAM FOTOĞRAFÇILIĞI
MASAÜSTÜ BROŞÜRLÜKLER
CD KAYIT
CİLTLEME
DAMLA ETİKET
KİŞİYE ÖZEL HEDİYELİKLER
PVC ETİKETLER
PİRİNÇ HARFLER
REKLAM TASARIMI
WEB İNTERNET SİTESİ TASARIM VE YAPIM HİZMETLERİ

 WEB TASARIM SÖZLEŞMESİMadde 1 - TARAFLAR

    Bir tarafta GAZCILAR CD PETEK BOZKAYA İŞ MRK D BLOK NO:104/5 OSMANGAZİ /BURSA adresinde mukim COE AJANS ile diğer taraftan ............................................................................................. adresinde mukim .......................................................................... (Kısaca MÜŞTERİ olarak anılacaktır) arasında aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

Madde 2 - KONU

    İşbu sözleşme MÜŞTERİ'nin iletişim, tanıtım, reklam ve benzeri hizmetleri yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu internet yazılımlarının COE AJANS tarafından hazırlanması ve yayımlanması hizmetini kapsamaktadır.

Madde 3 - MÜŞTERİ'NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1) MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların düzenlenmesi ve tasarlanması için gerekli resim ve yazı bazlı dökümanları kendisi tedarik etmekle yükümlüdür. MÜŞTERİ'nin gerekli dökümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmelerden COE AJANS sorumlu tutulamaz. İlk yayımda yerleştirlen genel içerik dışındaki yazı ve resim girişleri müşteri tarafından yapılacaktır.

3.2) MÜŞTERİ, COE AJANS tarafından üretilen yazılımlarda kullanılan özel yazılım tekniklerinin telif hakkının COE AJANS'e ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan eder.

3.3) MÜŞTERİ, dile getirdiği tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, COE  AJANS'ın hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.

3.4) MÜŞTERİ, web sitesi güncelleme şifrelerini istediği zaman teslim alabilecektir. Güncelleme şifreleri teslim edilmesinden itibaren bu şifrelerin üçünü kişilerin eline geçmesinden ve buna bağlı olarak ortaya çıkacak sorunlardan COE AJANS sorumlu tutulamaz. Kullanıcıların veritabanında yol açtığı hatalardan veya hack girişimleri sonucu oluşan veri kayıpları ve diğer sorunlardan COE AJANS sorumlu tutulamaz.

3.5) MÜŞTERİ yapım aşamasında üzerinde çalışılan tasarımı bütün olarak değiştirme talebinde bulunduğunda, sözleşme tutarının %20'i kadar fark ödeyeceğini kabul eder.

Madde 4 - COE  AJANS'IN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4.1) COE AJANS, MÜŞTERİ'nin tanıtım ve reklam için ihtiyaç duyduğu yazılımları (web tasarımı) hazırlamakla ve sözleşme geçerlilik süresince yayımlamakla yükümlüdür.COE AJANS site yayımını yüksek hız ve kalitedeki serverlerde yapacağını taahhüt eder.

4.2) COE AJANS, MÜŞTERİ'ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek hataları ve sorunları 24 saat içerisinde düzeltmekle yükümlüdür. Veritabanı kodlarındaki ve animasyonlardaki düzeltmeler 7 gün içinde yapılacaktır. Hatalardan kaynaklı düzeltmeler için ücret talep edilmeyecektir.

4.3) COE  AJANS, MÜŞTERİ tarafından talep edilen ek tasarım (tasarım ve veritabanı kodlarında değişikliği gerektiren düzeltmeler ve sayfa eklemeler) için, gerekli etüdü tamamlandıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme entegre edeceğini beyan eder.

4.4) Web sitesinin taslak yayımı 30 gün, bitmiş (animasyon veya database) yayımı 60 gün içinde yapılacaktır.

4.5) COE AJANS sözleşme geçerliliğini koruduğu sürece sitenin arama motorlarındaki pozisyonunu izleyecektir. Arama motorlarının kriterlerindeki değişimler ve gelişmeler siteye yansıtılacaktır.

4.6) COE AJANS, MÜŞTERİ tarafından talep edilmesi durumunda bütün şifreleri teslim edecektir.

4.7) COE  AJANS, bu sözleşme çerçevesinde satın alınan alan adının MÜŞTERİ'ye ait olduğunu kabul eder.

4.8) COE AJANS, herhangi bir sorun nedeniyle sitenin çökmesi durumunda web sitesini ilk formatında yeniden yayıma sokacak, bunun için herhangi bir ücret talep etmeyecektir.

Madde 5 - HİZMET SÜRESİ VE BEDELİ

5.1) İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi 1(bir) yıl olarak belirlenmiştir, sözleşme bitiminden sonraki her yıl alan adı yenileme masrafları için 25 $ +KDV, hosting yenileme için ......................+KDV ücret COE AJANS tarafından MÜŞTERİ'ye faturalandırılacaktır. Destek hizmetinin devamının istenmesi durumunda 100 $ +KDV ek ücret faturalandırılacaktır.

5.2) Hizmet bedeli 1(bir) yıllık ......................... YTL + KDV olarak belirlenmiştir.

5.3) Hizmet bedeli'nin 1/2 si iş başlangıcında, kalan 1/2'si ilk ödemeden 30 gün sonra MÜŞTERİ tarafından COE AJANS'a ödenecektir.

5.4) Ödemelerin yapılmaması durumunda, COE AJANS taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya iptal etmek hakkına sahiptir.

5.5) Sözleşmenin konu yapıldığı alan adı ......................................................'dur.

Madde 6 - YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

    İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde BURSA Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 6(altı) maddeden ve 1(bir) sayfadan oluşan işbu sözleşme ......../........./........... tarihinde 2(iki) nüsha olarak düzenlenmiştir

 
ANA SAYFA - ANA SAYFAM YAP - FAVORİME EKLE - İLETİŞİM - HAKKIMIZDA - WEBMASTER BURADA
WEB TASARIM - MATBAA HİZMETLERİ - REKLAM TANITIM - KURUMSAL HİZMET - PROMOSYON
SoleaEnerji.com Coegrup.com'un mühendislik departmanıdır.